Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Представники бізнесу Волині у сфері застосування касової техніки допустили порушень на 48,7 мільйона гривень

11.05.2019

За допущені порушення у сфері готівкового обігу та використання реєстраторів розрахункових операцій застосовано 48,7 мільйона гривень штрафних санкцій до суб’єктів підприємництва, - інформує відділ фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління аудиту ГУ ДФС у Волинській області.

Загалом упродовж січня-квітня 2019 року фахівці цього підрозділу провели 227 фактичних перевірок.

Оскільки в ході кожної фактичної перевірки встановлюються порушення законодавчих вимог, то в ГУ ДФС у Волинській області звертаються до суб’єктів господарювання з проханням бути більш уважними і відповідальними в питанні виконання вимог податкового законодавства України.

А споживачі продукції в цілях власної безпеки та захисту мають можливість перевірити достовірність виданого їм фіскального чека, - нагадують в ГУ ДФС в області.

Зокрема, якщо споживач не знайде копію фіскального чеку в базах ДФС, то він може  ініціювати перевірку продавця.

Отож, ГУ ДФС у Волинській області пропонує споживачам активніше користуватися сервісом перегляду фіскальних чеків на веб-порталі ДФС у відкритій частині Електронного кабінету.

За допомогою цього сервісу усі споживачі можуть оперативно перевірити фактичну передачу електронної копії отриманого фіскального чека до інформаційних баз ДФС. Наявність такої копії або її відсутність в базах ДФС може свідчити про дотримання або недотримання суб’єктом господарювання вимог чинного законодавства.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області