Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

На Волині змінюють технологічні схеми відповідно до міжнародних стандартів для спрощення та прискорення пропуску автомобілів через державний кордон

27.03.2019

У зоні діяльності Волинської митниці спільно з прикордонниками напрацьовують зміни до технологічних схем пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів через державний кордон. Мета – спрощення та прискорення процедур контролю, які здійснюються в напрямку на виїзд з України. Про це на засіданні Громадсько-консультативної ради платників податків при ГУ ДФС у Волинській області повідомила в.о. заступника начальника митниці Тетяна Кравець.

Посадовець уточнила, що такі поліпшення стали можливими після внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 р. № 451 “Питання пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними”, які дозволили змінювати послідовність здійснення прикордонного та митного контролю або проводити їх  одночасно.

Під час розробки нових технологічних схем на Волинській митниці орієнтуються на міжнародний досвід, який визнає раціональність спочатку прикордонного, а потім – митного контролів на обох напрямках переміщення. Проте ми змушені також враховувати  існуючий стан інфраструктури пунктів пропуску, оскільки йдеться про технічне облаштування дорожніх смуг та робочих місць, - пояснила Тетяна Кравець.

Відтак, технологічні схеми уже погоджені і працюють по-новому повністю на автомобільних пунктах пропуску Дольськ, Піща, Пулемець, частково – на МАПП Доманово і Ягодин (автобусне сполучення).

На Ягодині за іншими смугами руху повністю перейдуть на нову технологічну схему у квітні цього року, на Устилузі - після погодження польською стороною.

Ці зміни, у поєднанні з уже впровадженим принципом «єдиного вікна» на митниці, через скорочення тривалості процедур державного контролю на кордоні, загалом сприятимуть зменшенню черг і допоможуть українським експортерам у їхній зовнішньо-економічній діяльності, - підсумувала в.о. заступника Волинської митниці ДФС Тетяна Кравець.

За матеріалами Волинської митниці ДФС