Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Волинські митники на посту Ягодин вилучили в іноземця 23 тис Євро через недекларування валюти

11.03.2019

Громадянин Німеччини смугою спрощеного митного контролю «зелений коридор» намагався вивезти з України загалом 23 тисячі Євро готівкою. Волинські митники з’ясували це під час перерахунку пред’явлених ним купюр у пункті пропуску Ягодин.

Постанова Правління Національного банку України №148 від 27 травня 2005 року  визначає межу дозволеної до вивезення готівки в еквіваленті до 10 тисяч Євро. Відтак, у чоловіка вилучили різницю – 13 тисяч Євро (за курсом Національного Банку України – 389180,10 грн).

Санкції статей 471,472 Митного Кодексу України передбачають за таке порушення конфіскацію надміру валюти та накладення штрафу в розмірі його повної вартості. Оскільки порушник – нерезидент, стягнення штрафу з якого може бути ускладеним, у нього тимчасово, до винесення остаточного рішення судом, вилучили ще й наявні під час перетину кордону 10 тисяч Євро, для забезпечення позовних вимог.

До слова, за 2018 рік посадовими особами управління протидії митним правопорушенням Волинської митниці ДФС була припинена 41 спроба незаконного переміщення валюти на суму понад 3,2 млн гривень.

За матеріалами Волинської митниці ДФС