Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Волині у січні 2019 року платники ПДВ спрямували до держбюджету 154 мільйони гривень

14.02.2019

Протягом січня 2019 року до загального фонду держбюджету на Волині сплачено 154,1 мільйона гривень податку на додану вартість. Це на 18,2 відсотка більше проти січня минулого року.

Ріст сплати, що демонструють платники ПДВ у перший місяць  фінансового року, дозволяє прогнозувати стабільність у податкових надходженнях у наступні періоди,- зазначають в ГУ ДФС у Волинській області.

«Динаміка сплати ПДВ значною мірою відображає реальні економічні процеси в економіці. Позитивні тенденції в соціально-економічному розвитку завжди своїм наслідком мають збільшенням податкових надходжень. Початок року обіцяє гарний фінансовий результат для держбюджету», - наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що фахівці ДФС  постійно удосконалюють алгоритм взаємодії з платниками з тим, щоб своєчасно запобігти ризикам несплати та забезпечити мобілізацію передбачених законом податкових платежів до бюджету.

«Легальний та соціально відповідальний бізнес повинен мати рівні конкурентні умови. Саме такі платники створюють комфортне соціальне середовище та забезпечують ефективне функціонування держави. Дбаючи про інтереси країни, фіскали застосовують сучасні інформаційно-аналітичні ресурси для своєчасного виявлення потенційних зловживань та попередження ухилення від сплати податків певною групою СГД», - підсумувала Світлана Савчук.

Довідково: протягом 2018 року на Волині сплачено понад 1,3 мільярда гривень ПДВ,

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області