Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Волині у січні 2019 року до держбюджету сплачено 267,6 мільйона гривень податкових платежів

13.02.2019

Суб’єкти господарювання Волині у січні 2019 року спрямували до держбюджету 267,6 мільйони гривень податків. Таким чином, січневий внесок волинських СГД  до держбюджету  перевищує показники січня торік на 15,4 відсотка, -  інформує управління моніторингу та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

«Плюс 35,6 мільйона гривень проти січня 2018 року, що сплачені  в області до державної скарбниці, - важливий позитив початку фінансового року. Враховуючи тенденції соціально-економічного розвитку, є підстави для прогнозу позитивної динаміки та стабільності податкових надходжень протягом усього звітного періоду», - наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук. 

Як свідчить аналітика, у січні найбільшу суму до держбюджету в області сплачено платниками ПДВ - 154,1 мільйона гривень. Разом з тим, мобілізовано 74,4 мільйона гривень ПДФО, податку на прибуток – 14,1 мільйона гривень, військового збору – 21,2 мільйона гривень.

«Варто відзначити, що перший місяць нового року, незважаючи на усталене уявлення про низьку економічну активність, виявився досить успішним в питанні наповнення бюджетів. Завдяки сумлінню представників бізнесу, налагодженому алгоритму протидії ризикам та підвищенню ефективності адміністрування бюджети отримують належні кошти», - підсумувала Світлана Савчук.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області