Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Волині у січні посилені сертифікати відкритих ключів від ДФС отримали майже 800 заявників

05.02.2019

       Понад 770 представників бізнесу та громадян у січні 2019 року на Волині скористалися послугами Акредитованого центру сертифікації ключів при ДФС.

         Ці платники податків безкоштовно отримали посилені сертифікати відкритих ключів, які дозволяють юридичним особам та підприємцям не лише подавати податкову звітність через Електронний кабінет платника, а й громадянам - заповнити і подати річну декларацію про майновий стан і доходи.

Окрім того, посилені сертифікати на ключі цифрового підпису стануть в нагоді посадовим особам органів влади та місцевого самоврядування при е-декларуванні доходів, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

       Оскільки послугами АЦСК найчастіше користуються фізичні особи, в ГУ ДФС у Волинській області запрошують потенційних декларантів та посадових осіб, котрі зобов’язані звітуватися про отримані торік доходи, заздалегідь подбати про електронні ключі.

Нагадаємо, що у листопаді 2018 року ДФС запроваджено новий сервіс Повторного формування сертифікатів за електронним запитом, скористатися яким можуть клієнти  Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС.    

Кожен клієнт акредитованого центру має змогу самостійно, у режимі 24/7, а головне – дистанційно, протягом 2 – 3 хвилин отримати новий сертифікат, який матиме строк чинності до 2 років.

Таким чином клієнтам центру не потрібно витрачати свій час та особисто відвідувати центр для отримання сертифіката.

       Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області