Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Ягодині – черга з вантажівок на більше доби очікування виїзду з України. Слідкуйте та онлайн картами і плануйте маршрути заздалегідь

16.01.2019

Станом на ранок 16 січня через збіг об’єктивних, але незалежних від Волинської митниці  факторів, на магістралі Ковель - Ягодин накопичилась черга з близько 400 вантажних транспортних засобів. Вони прямують на виїзд у Польщу і  стоять в очікуванні перетину кордону на ділянці дороги між селами Старовойтове – Коцюри Любомльського району (близько 8 км).

Черга накопичилась 12-15 січня 2019 року через профілактичні роботи з обслуговування електронних систем митного контролю та митного оформлення товарів і транспортних засобів, які 12 -14 січня  проводила польська сторона. Митниця заздалегідь інформувала міжнародних перевізників про можливі затримки з оформлення вантажів: http://vl.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/363782.html

До того ж, 15 січня о 10 годині 15 хвилин вийшов з ладу один з серверів ЄАІС ДФС. Це призвело, у тому числі, до того, що оформлення митних декларацій типу ЕЕ в автоматичному режимі на центральному рівні стало тимчасово неможливим. Аварійну ситуацію усунули того ж дня о 17 год 30 хв. Проте кількість накопичених у ці дні фур перевищує технічну здатність міжнародного пункту у пропуску  вантажівок (200 ТЗ за 12 годин). Відтак, час очікування на перетин державного кордону на Ягодині становить більше доби.

Волинська митниця ДФС вживає усіх можливих заходів, в тому числі шляхом переговорів із суміжною стороною, для відновлення ритмічності пропуску. Попри це, рекомендує міжнародним перевізникам слідкувати за онлайн-картами для раціонального планування маршрутів доставок за зовнішньо-економічними торговельними операціями.

Оперативна інформація доступна на сайті ДФС: http://kordon.sfs.gov.ua/uk/home/countries/pl/o

         За матеріалами Волинської митниці ДФС