Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Внесок Волині до держбюджету у 2018 році – понад 3.1 мільярда гривень податків

11.01.2019

Платники податків Волині у 2018 році спрямували до держбюджету 3 мільярди 126 мільйонів гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС.

Таким чином, минулого року на Волині до державного бюджету зібрано на 587,4 мільйона гривень податків і зборів більше.

«Ріст сплати податків до держскарбниці, що за підсумками року склав 23.1 відсотка, забезпечено шляхом підвищення ефективності адміністрування податкових платежів, більш якісній аналітичній роботі та дієвому алгоритму комунікацій з платниками податків. Зокрема, електронний формат спілкування платників з фахівцями ДФС дозволяє уникнути корупційних ризиків та забезпечує новий рівень обміну інформацією. Саме сучасні інформаційні технології, що активно впроваджуються в обслуговування платників податків, досить часто нині мають визначальний вплив на стан забезпечення надходжень», - наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як запевнила керівник волинських фіскалів, завдяки електронним технологіям фахівці ДФС отримали можливість зосереджувати увагу на діяльності групи платників, які створюють ризики несплати податків.

«Реагування на спроби мінімізації податків відбувається максимально швидко, інформація про потенційні зловживання опрацьовується у найкоротші терміни, а заходи в межах компетенції вживаються негайно.  Важливо, що  за жодних умов не йдеться про фіскальний тиск на платників, які відповідальні у виконанні свого конституційного обов’язку», - підсумувала Світлана Савчук. 

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області