Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Консульська легалізація сертифікатів обов’язкова - Волинська митниця інформує суб’єктів ЗЕД, які працюють з Об’єднаними Арабськими Еміратами

04.01.2019

Компетентні органи Об’єднаних Арабських Еміратів після внесення змін у національне законодавство не приймають документи комерційного характеру, пов’язані з веденням діяльності на території цієї країни, у тому числі рахунки-фактури та сертифікати походження товарів, які не пройшли обов’язкову консульську легалізацію у Посольстві ОАЕ в Україні.

Про це Волинська митниця ДФС інформує на підставі отриманого листа дипломатичної установи. У ньому, зокрема, проаналізовано обсяги експорту товарів українського походження до Об’єднаних Арабських Еміратів, які співставлено з обсягом вчинених Посольством ОАЕ в Україні консульських дій.

«Скоріше за все, певна частина товарів експортується без легалізації супровідних документів, що може призвести до непорозумінь під час розмитнення цих товарів», - йдеться у листі Посольства.

Зі свого боку, Волинська митниця попереджає про це акредитованих у її зоні діяльності суб’єктів зовнішньо-економічної діяльності,  аби розвиток взаємовигідного двостороннього торговельно-економічного співробітництва між країнами був продуктивним.

До слова, на Волині у 2018 році суб’єкти ЗЕД здійснювали експортно-імпортні операції з діловими партнерами зі 142-ох держав світу. З Об’єднаними Арабськими Еміратами активно співпрацювали 18 компаній.

 

         За матеріалами Волинської митниці ДФС