Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Волині до бюджетів усіх рівнів зібрано на чверть більше податкових платежів

07.12.2018

У січні-листопаді 2018 року на Волині збір  податкових платежів склав 6 мільярдів 345 мільйонів гривень. Сума сплачених податків в області перевищує минулорічні показники за аналогічний період на 1 мільярд 270 мільйонів гривень.

Аналітика свідчить, що із загальної суми надходжень понад 2,8 мільярда гривень сплачено до держбюджету. Понад 3,5 мільярда гривень - внесок волинських платників до місцевих бюджетів. Ще 19,1 мільйона гривень надійшло до обласного бюджету від великих платників, які перебувають на обліку в Луцькому відділі ПСП Львівського управління Офісу ВПП ДФС.

«Стабільно позитивна динаміка росту податкових надходжень протягом усього фінансового року досягається шляхом конструктивного діалогу з представниками реального сектору економіки. Водночас, якісні адміністрування та послуги представникам бізнесу максимально сприяють мобілізації податків і зборів до бюджетів усіх рівнів», – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області  Світлана Савчук.

Як зазначила керівник волинських фіскалів, своєчасна та активна протидія ДФС спробам мінімізувати сплату податків сприяє формуванню рівних конкурентних умов.

«Тож, загалом весь комплекс заходів, що здійснюються фіскалами  в межах компетенції, позитивно впливає на фінансовий стан країни та територіальних громад. При цьому, принципи партнерства та поваги до сумлінних платників залишаються пріоритетними у нашій взаємодії з бізнесом», – підсумувала Світлана Савчук. 

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області