Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Євгеній Шелігацький: доброчесним платникам податків завжди раді на Волинській митниці

07.12.2018

Нині Волинська митниця ДФС працює з піковими навантаженнями у зв’язку з новим законодавством про легалізацію автомобілів з іноземною реєстрацією. Проте на злагоджених партнерських стосунках з доброчесним, прозорим бізнесом це не відобразиться, - пообіцяв керівник Волинської митниці ДФС Євгеній Шелігацький.

Це відбулося під час «круглого столу» з представниками найбільших суб’єктів зовнішньо-економічної діяльності, які здійснюють торговельні операції в зоні діяльності митниці. Зустріч була організована за ініціативою громадсько-консультативної ради платників податків при ГУ ДФС у Волинській області.

ЇЇ учасники обговорили проблемні питання, які виникають під час визначення бази оподаткування товарів, випадки порушення митних правил з боку суб’єктів ЗЕД та принципи роботи автоматизованої системи управління ризиками. Детальніше зупинилися на заходах, які вживаються для прискорення процедур митного оформлення експорту.

В цілому акредитовані на митниці волинські підприємства та залучені до співпраці суб’єкти з інших регіонів України висловили своє задоволення співпрацею з митницею. Вони відзначили, що поодинокі індивідуальні ситуації, якщо  вони виникають, врегульовуються швидко. Окремі підприємства розраховують на нормативно-правовий статус уповноважених економічних операторів, але розуміють, що це питання знаходиться у компетенції центральних органів виконавчої влади.

 Довідково: загалом у листопаді 2018 року Волинська митниця перерахувала до бюджету 908,7 млн грн, виконавши індикатив на 101,6%. Перевиконання листопада складає 14,4 млн грн.

Найбільшими 20-ма платниками податків за цей місяць до державного бюджету сплачено 286,8 млн грн, що складає 34% від загальної суми коштів, адміністрованих митницею. 

 За матеріалами Волинської митниці ДФС