Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Дев’ять із десяти податкових декларацій підприємств Волині подані в електронному форматі

06.12.2018

За останніми даними волинські суб’єкти господарювання - юридичні особи подали до органів ДФС 267557 декларацій, з яких 216008 – в електронному форматі. Таким чином, 90 відсотків усіх декларацій, що подані  юридичними особами для перевірки фахівцями ДФС, надіслано засобами телекомунікаційного зв’язку.

«Як бачите, волинські підприємства зі статусом юридичних осіб у своїй переважній більшості належать до прихильників сучасних інформаційних технологій у спілкуванні з контролюючими органами.  Зверну Вашу увагу, що 90 відсотків декларацій, що подані в електронному вигляді  – один з найвищих показників в країні. Відтак, за кількістю поданих електронних документів нашими підприємствами-юридичними особами область перебуває у п’ятірці лідерів», - зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

 Керівник волинських фіскалів підкреслила, що електронний формат звітування, окрім того, що найбільш зручний, доступний та не вимагає додаткових витрат, унеможливлює корупційні прояви.

«Впровадження сучасних інформаційних технологій в процес обслуговування платників податків покликане спростити виконання ними податкових зобов’язань. Як свідчить практика, той, хто скористався електронним звітуванням, вже ніколи не повертається до паперових носіїв. Тому запрошуємо  наших підприємців активніше переходити на електронний формат спілкування з ДФС», - наголосила Світлана Савчук.

Тим часом, аналітика свідчить, що більшість податкових декларацій підприємців – фізичних осіб Волині  теж надіслано за посередництвом телекомунікаційного зв’язку. А загалом волинські платники податків подали до органів ДФС 518527 податкових декларацій, я яких . 365858 – електронні.

 Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області