Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Волинські митники на посту Доманове виявили у рейсовому автобусі підозрілу рідину

05.12.2018

У рейсовому автобусі сполученням Брест – Луцьк, який в’їжджав в Україну з Білорусії через пункт пропуску Доманове, волинські митники виявили підозрілу рідину.

Зокрема, під час повного митного огляду транспортного засобу в салоні автобуса під кріслами пасажирів знаходилися поліетиленові пакети з двома пінопластовими боксами, які призначені для перевезення речовин у певному температурному режимі. У боксах містилoсь 110 скляних флаконів без будь-якого маркування. А в них – рідкі речовини прозорого кольору. Усі пасажири автобуса ніяк не змогли пояснити наявність цих боксів і запевняють, що не мають до них жодного стосунку.

Крім підозрілої рідини, у салоні автомобіля також було виявлено конверти з наклейками, голограмами MGT, листки вкладишів з написом Produkt Information Neofin Aqua. Це дало підстави для припущення про те, що у флаконах – гормони росту відомої нідерландської фармацевтичної компанії. І якщо це припущення підтвердиться за результатами призначеної експертизи, вартість тимчасово вилучених стимуляторів – майже 350 тисяч гривень.

За їх перевезення на митну територію України без письмового декларування водія рейсового автобуса притягнуть до відповідальності у судовому порядку. Санкція статті 472 Митного Кодексу України передбачає накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товару з його конфіскацією.

За матеріалами Волинської митниці ДФС