Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Волинські та люблінські митники обговорили питання оперативного обміну інформацією під час традиційної робочої зустрічі

14.09.2018

На базі інфраструктури пункту пропуску «Ягодин-Дорогуськ», через який відбувається до 50% переміщень товарів на українсько-польській ділянці кордону, традиційно проводяться робочі зустрічі на рівні керівництва регіональних митних органів суміжних країн.

На черговому засіданні 13 вересня делегації, представлені очільниками волинського територіального органу Державної фіскальної служби України Євгенієм Шелігацьким та люблінського територіального органу Національної адміністрації доходів Польщі Томашем Галецькі, обговорили актуальні питання оперативного обміну інформацією між посадовими особами митних органів сусідніх держав.

Сторони відмітили добру взаємодію на рівні старших змін та керівників митних постів у рамках системи раннього повідомлення про виникнення надзвичайних ситуацій на українсько-польському кордоні. Цьогоріч на Ягодині вона застосовувалась лише 8 разів і кожного разу фіксувала накопичення вантажних транспортних засобів у пунктах пропуску. Завдяки злагодженості роботи, чергу на перетин кордону вдавалося зменшити.

У контексті черг, польські колеги повідомили про їхню ініціативу, яка нині розглядається Урядом країни, збудувати у пункті пропуску Дорогуськ термінал на 500 паркомісць для очікування на перетин кордону.

Серед інших тем зустрічі – пропуск порожнього вантажного автотранспорту, взаємне визнання окремих результатів митного контролю, контроль за переміщенням транспортних засобів і товарів широкого вжитку, спільна протидія контрабанді зброї, наркотиків та прекурсорів.

Усі пропозиції та ініціативи, які обговорюються на таких щомісячних робочих зустрічах, потребують узгодження на рівні центральних органів виконавчих влад України та Польщі, проте вони є дієвим механізмом спільного пошуку ефективних рішень для протидії порушенням митних правил та прискорення митних процедур, - упевнені представники обох делегацій.

 

За матеріалами Волинської митниці ДФС