Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На адресу Головного управління ДФС у Волинській області надійшло 64 запити на отримання публічної інформації

14.09.2018

Протягом січня-серпня 2018 року до ГУ ДФС у Волинській області надійшло 64 запити на отримання публічної інформації, з них 26 – поштою та 38 електронною поштою, з яких 7 переслано для розгляду за належністю органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Із загальної кількості запитів 30, або 46,9 % складають запити, що надійшли від представників ЗМІ,  16, або 25,0 % від фізичних осіб (громадян), відповідно 10 та 8 запитів від юридичних осіб та громадських організацій і об’єднань.

Головне управління ДФС у Волинській області звертає увагу, що згідно із частиною другою статті 2 Закону України від 13.01.2011 №2939-VI „Про доступ до публічної інформації” цей Закон не поширюється на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом, а саме Законом України  від № 02.10.1996 №393/96 „Про звернення громадян”.

Запит на отримання публічної інформації має відповідати вимогам статтей 1 та 19 Закону України „Про доступ до публічної інформації”.

А от листи, які за змістом є зверненнями громадян (пропозиції, заяви, скарги тощо) мають бути оформлені з дотриманням вимог Закону України „Про звернення громадян”, - наголошують в ГУ ДФС в області.

 

Сектор комунікацій Г ДФС у Волинській області