Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Світлана Савчук: За 8 місяців 2018 року до місцевих бюджетів області сільськогосподарськими товаровиробниками перераховано 29,1 мільйона гривень єдиного податку 4 групи

13.09.2018

За 8 місяців 2018 року до місцевих бюджетів області сільськогосподарськими товаровиробниками перераховано 29,1 млн.грн єдиного податку 4 групи, це на 36% або 7,7 млн.грн. більше  відповідного періоду минулого року.

Джерелом  збільшення надходжень даного податку є контроль за повнотою включення до об’єкту оподаткування земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

«Первинним джерелом такої інформації, звичайно, є голови сільських рад та об’єднаних територіальних громад, які володіють повною інформацією про земельні ділянки, які використовуються в с/г діяльності суб’єктами господарювання", - наголошує начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Нагадуємо, що згідно Закону України від 10.07.2018 №2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» до четвертої категорії  єдинників  віднесено фізичних осіб - підприємців, які провадять діяльність виключно в межах фермерського господарства, зареєстрованого відповідно до Закону України "Про фермерське господарство».

 

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області