Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Суб’єкти господарювання Волині спрямували до держбюджету майже 2 мільярда гривень податків

10.09.2018

У січні-серпні 2018 року волинські суб’єкти господарювання сплатили до держбюджету майже 2 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС. Це на 23,8 відсотка більше проти аналогічного періоду 2017 року, - інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

«Плюс  380 мільйона гривень надходжень до показників такого ж періоду минулого року досягнуто завдяки сумлінню представників бізнесу та впровадженню сучасних технологій в обслуговування платників. Щоб забезпечити сталий ріст  надходжень до держбюджету фахівці територіальних органів ДФС максимально удосконалюють процес адміністрування з тим, щоб своєчасно протидіяти можливим схемам мінімізації податкових платежів», - наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук. 

Як свідчить аналітика, у січні-серпні 2018 року найбільшу суму до держбюджету в області сплачено платниками ПДВ – 799,8 мільйона гривень. Разом з тим, до державної скарбниці мобілізовано 575,1 мільйона гривень ПДФО, податку на прибуток – 344,7 мільйона гривень, військового збору – 166,1 мільйона гривень,  рентної плати – 47,3 мільйона гривень.

 

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області