Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

За вісім місяців поточного року до зведеного бюджету надійшло 8,4 мільйона гривень екологічного податку, - ГУ ДФС у Волинській області

07.09.2018

За вісім місяців поточного року до зведеного бюджету надійшло 8,4 млн. грн. екологічного податку, з приростом до минулорічного показника 26,6% або 1,8 млн. гривень.

Про це учасників наради при голові Волинської ОДА поінформувала начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.  

«З метою розширення бази оподаткування з екологічного податку ГУ ДФС в області проводиться моніторинг господарської діяльності суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність пов’язану з викидами в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення зокрема, у сфері птахівництва, за якими існує ризик несплати екологічного податку за відходи по утилізації падежу поголів’я птиці», - звернула увагу учасників наради Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів наголосила, що з метою виявлення резервів (потенційних платників) для наповнення бюджету додатковими надходженнями, фіскали  будуть продовжувати моніторинг суб’єктів господарювання, зокрема і фізичних осіб-підприємців, які отримали (мають діючі) дозволи на викиди забруднюючих речовин, спецводокористування та використовують радіочастотний ресурс України в частині повноти нарахування та сплати податків.

 

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області