Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Волинська митниця ДФС за поточний рік збільшила обсяг адміністрування податків до держбюджету на майже 1,5 млрд грн

06.09.2018

За січень-серпень поточного року Волинською митницею перераховано до Державного бюджету податків загальну суму 6 млрд 250 млн грн., що на 1,463 млрд гривень (або на 31%) більше минулорічного періоду.

Про це повідомив заступник начальника Волинської митниці ДФС Василь Герман у ході співдоповіді про підсумки виконання місцевих бюджетів області та завдання  з наповнення бюджету у вересні 2018 року на нараді у Волинській облдержадміністрації.

Посадовець відзначив, що доведений індикативний показник доходів державного бюджету у 2018 році для митниць був суттєво підвищений. Зокрема у серпні від роботи Волинської митниці фінансисти очікували на 47% більше планованого рівня 2017 року. Проте результат став ще кращим – 917,6 млн грн за серпень.

Місячне перевиконання склало 117% або 131 млн грн.

Довідково: суми перевиконання митницями доведених індикативних показників важливі для місцевих бюджетів у контексті експерименту з фінансового забезпечення реконструкції та ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення. Їх перерахування здійснює за спеціальною методикою розрахунку Державна казначейська служба. При цьому враховуються результати роботи усієї системи митниць ДФС. Орієнтовна сума відрахувань на дороги Волині за серпень 2018 року складатиме близько 25 млн грн.

 

За матеріалами Волинської митниці ДФС