Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Експортери деревини Волині включені до плану-графіку документальних перевірок

27.08.2018

Волинські фіскали проаналізували діяльність місцевих підприємств, які здійснюють експорт лісу, встановили потенційні ризики несплати податків та включили до плану-графіку документальних перевірок на 2018 рік 11 суб’єктів господарювання, - інформує управління аудиту ГУ ДФС у Волинській області.

Зокрема, у серпні розпочато документальні перевірки 5 приватних підприємств. А у вересні волинські фіскали перевірятимуть 6 волинських лісгоспів.

«У рамках виконання доручення Кабміну щодо посилення заходів з протидії незаконному вивезенню лісоматеріалів на основі інформаційних баз ДФС ми сформували та проаналізували перелік експортерів деревини та вивчили можливі ризики несплати податків цієї категорією платників. Причетність включених до плану – графіку перевірок суб’єктів господарювання до незаконного вивезення лісоматеріалів можна достеменно з’ясувати лише в ході документальної перевірки. Перевірки експортерів лісу розпочато після якісного опрацювання інформаційно-аналітичних ресурсів, тому очікуємо на вагомий результат цих контрольно-перевірочних заходів», - зазначила начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що фахівці ГУ ДФС у Волинській області також беруть участь у спільних перевірках 8 лісових господарств області, що розпочаті у серпні на виконання доручення Уряду. До складу цих спеціально створених робочих груп для проведення спільних перевірок лісових господарств входять представники ДФС, Держаудитслужби, Держекоінспекції, Держлісагентства, Держгеокадастру, Національної поліції та Держприкордонслужби.

«Тобто, комплекс заходів контрольно-перевірочного характеру щодо платників, діяльність яких пов’язана з вирубуванням лісів та експортом лісоматеріалів, дозволить не лише зупинити діючі схеми незаконного експорту, а й попередити зловживання в майбутньому», - підсумувала Світлана Савчук.

 

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області