Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Волині завдяки легальній реалізації підакцизної продукції бюджети громад отримали 66,3 мільйона гривень роздрібного акцизу

13.08.2018

У січні-липні 2018 року до місцевих бюджетів Волині сплачено 66,3 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

Майже половина цієї суми - 29,5 мільйона гривень, спрямовано до  бюджету м. Луцька. 13,3 мільйона гривень роздрібного акцизу сплачено у м. Ковель, 4,5 мільйона гривень – у Луцькому районі.

«Саме легальна реалізація алкогольних напоїв і тютюнових виробів дозволяє місцевим громадам щомісяця залучати вагомі надходження, враховуючи сталий попит на підакцизну продукцію. Тож, керівники органів місцевої влади повинні постійно аналізувати ситуацію зі сплатою роздрібного акцизу та пильнувати, щоб всі представники бізнесу дотримувалися вимог чинного законодавства при реалізації лікеро-горілчаної продукції та тютюнових виробів.  Добробут та бюджетний успіх громади залежить від повноти сплати податків кожним, хто працює чи провадить підприємницьку діяльність на її території», - наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Уважними та принциповими в питанні реалізації товарів повинні бути і споживачі, оскільки фактично кожен, хто купує підакцизний товар, сплачує суму акцизного податку, - звертають увагу в ГУ ДФС у Волинській області. 

Лікеро-горілчані та тютюнові вироби повинні містити марку акцизного податку встановленого зразка, а в чеку на придбання такого товару має бути відображена сума акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

Отож, якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, варто повідомити про такі факти  за номерами телефонів у м. Луцьк (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДФС у Волинській області), або (0332) 724414 (управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

  Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області