Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Громади Волині можуть отримати понад 66 мільйонів гривень майнових податків від фізичних осіб, - ГУ ДФС в області

11.07.2018

Волинянам  нараховано до сплати 66,2 мільйона гривень майнових податків. Враховуючи загальну суму у сформованих і надісланих громадянах повідомленнях-рішеннях саме плата за землю та податок на нерухоме майно – це вагомі ресурси наповнення бюджетів громад.

Про це учасників наради при голові Волинської ОДА поінформувала начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.   

«До 1 липня 2018 року фахівці територіальних органів ДФС у Волинській області сформували більше 311 тис. повідомлень-рішень на суму майже 40 мільйонів гривень громадянам - землевласникам та землекористувачам. Також винесено майже 31 тис. рішень громадянам щодо оподаткування нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, (будинків, квартир, споруд) на 26,2 мільйона гривень. Тож, наше спільне завдання з органами місцевого самоврядування у цей період - забезпечення повноти сплати належних бюджету сум та недопущення формування податкового боргу», - звернула увагу учасників наради Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів наголосила, що законодавством надається громадянам 60 днів від дати отримання цих повідомлень-рішень для сплати податкових зобов’язань.

Довідково: на Волині станом на 01.07.2018 року надходження від фізичних осіб плати за землю склало 21,8 мільйона гривень, податку на нерухоме майно - 8,2 мільйона гривень.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області