Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Волинська митниця ДФС спрощує митні процедури для виробників, які постійно працюють з ЄС

09.07.2018

Про спрощення митних процедур для виробників, які постійно працюють з ЄС, слухали на засіданні Громадсько-консультативної ради платників податків при  Головному управлінні  ДФС   у Волинській області.

Виконувач обов’язків заступника начальника Волинської митниці ДФС Тетяна Кравець у доповіді відмітила суттєвий ріст інтенсивності зовнішньоекономічних операцій у зоні діяльності митниці. Зокрема, за рік експортні відправлення збільшились на 22%, імпортні -  на 47%. За перше півріччя 2018 року інспекторами було розглянуто і оформлено більше 63 тисяч митних декларацій. Середній час оформлення однієї - 1 година 7 хвилин.

Тетяна Кравець проаналізувала випадки затримки оформлення вантажів. Перевищення встановлених часових нормативів фіксувалося у 1,6% відправлень. В розрізі експорту таких було 252, у розрізі імпорту – 652 декларації. Це свідчить про значне спрощення митних процедур для українських експортерів, вантажі яких оформляються в автоматичному режимі через електронне декларування з використанням «єдиного вікна».

Нині 98% декларацій на Волинській митниці подаються в електронному вигляді, з них 86% проходять суміжні види державного контролю (фіто-, вет-, санітарний, радіологічний тощо) через електронні бази даних митниці. Поки що сервіс «єдиного вікна» не працює щодо залізничних і транзитних перевезень, проте триває підготовча робота для його поширення на ці напрямки з початку 2019 року.

У результаті комплексу вжитих керівником у 2017 році заходів щодо автоматизації та прискорення митних процедур у системі митниць ДФС України Волинська митниця піднялася з 5 місця «у хвості» на 4 місце серед лідерів.

 

За матеріалами Волинської митниці ДФС