Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Волинські фіскали розпочали робочий день із вшанування української вишиванки

17.05.2018

Волинські фіскали приєдналися до заходів з нагоди Дня вишиванки.

Представники колективу волинських фіскалів на чолі з начальником Головного управління ДФС у Волинській області Світланою Савчук взяли участь в урочистостях з нагоди цього свята на Київському майдані у м. Луцьку.

А щоб задокументувати цьогорічне свято працівників, котрі в цей день прийшли у вишиванках, запросили на колективне фото.

Як з’ясувалося, серед шанувальників національного вбрання –досвідчені працівники органів ДФС та молоді фахівці, котрі лише нещодавно стали частиною колективу волинських фіскалів.

«Приємно, що наші працівники дбають про збереження багатовікової національної традиції та вміють гідно не лише носити український національний стрій, а й власноруч створювати неповторні українські вишиванки. Милуючись українськими вишиванками, які є у гардеробі працівників органів ДФС, можна побачити не лише традиційні мотиви мистецтва вишивки Волині, а й все розмаїття кольорів та технік з різних куточків України. Українська вишиванка, як символ унікальної культури нашого народу, нині єднає схід та захід, південь та північ», - впевнена начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як відомо, семантика символів, колорит кольорів та техніки виконання вишивки відрізняються в регіонах України. Однак, незалежно від місяця та часу створення саме українська вишиванка й до сьогодні в усьому світі визнається унікальною культурно-історичною спадщиною та символом прадавнього українського народу, чия історія та філософія буття через мережані символи зберігається та примножується упродовж тисячоліть.   

 


ФОТОМАТЕРІАЛИ

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області