Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Місцеві громади Волині отримали понад 20 мільйонів гривень податку на нерухоме майно

16.05.2018

У січні-квітні 2018 року до місцевих бюджетів на Волині сплачено 20,2 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Таким чином, місцеві громади отримали в розпорядження на 57 відсотків більше податку на нерухомість проти аналогічного періоду торік.

Переважну частину надходжень до бюджетів територіальних громад спрямували юридичні особи – власники нерухомості, що підлягає оподаткуванню. Зокрема, 18,7 мільйона гривень у місцевих бюджетах – це  податок на нерухомість від підприємств, фірм та установ.

Фізичні особи – власники «зайвих» квадратних метрів сплатили 1,5 мільйона гривень податку на нерухомість.

«Фахівці територіальних органів ДФС у Волинській області вже формують і надсилають повідомлення - рішення про нараховану суму податку фізичних особам. Тому просимо громадян бути уважними і відповідальними та, отримавши таке повідомлення, виконати свій конституційний обов’язок, тобто перерахувати вказану суму податку. Ці кошти будуть використані на потреби громади, на території якої знаходиться об’єкт нерухомості», - наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що кожен громадянин  має право провести звірку наявних та відображених у базах даних об’єктів нерухомого майна, що перебувають у власності, з тим, щоб уникнути зайвих нарахувань чи навпаки - бюджетних втрат. Щоб внести зміни до наявної в ДФС інформації власники нерухомості при собі обов’язково повинні мати документ, що посвідчує особу, та правовстановлюючі документи на майно,  - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

«Від дати отримання повідомлення-рішення органів ДФС про нараховану суму податку на нерухомість протягом шістдесяти днів громадяни повинні перерахувати суму податку на рахунки відповідного місцевого бюджету. Це звичайна практика європейських країн, коли вартісне майно оподатковується, а сплачені кошти є одним з основних джерел доходу територіальних громад», - підсумувала Світлана Савчук.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області