Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Середня тривалість здійснення митних процедур на «червоному коридорі» Волинської митниці ДФС за 1 квартал 2018 року скоротилась на півгодини. «Єдине вікно» працює

13.04.2018

За січень – березень 2018 року через пункти пропуску для автомобільного сполучення, що розташовані в зоні діяльності Волинської митниці ДФС, пропущено більше 165 тисяч транспортних засобів, які слідували смугами руху «червоний коридор». Середній час оформлення таких транспортних засобів – 1 год 5 хв. Для порівняння: у березні минулого року для оформлення товарів у митних зонах Волинської області необхідно було затратити 1 год. 43 хв.

Скорочення тривалості митних процедур зумовлене комплексом нововведень. Серед них – принцип «єдиного вікна» під час проходження державних видів контролю, який поступово впроваджується з травня 2016 року завдяки ініціативам Мінфіну та ДФС.

У січні-березні 2018 року за цим принципом у підрозділах Волинської митниці було оформлено 98,6% експортних та 96,1% імпортних електронних декларацій.

Крім спрощення ведення зовнішньоекономічної діяльності, «єдине вікно» дозволяє мінімізувати корупційні ризики через автоматизацію процесів та усунення суб’єктивних факторів у прийнятті рішень посадовими особами контролюючих органів.

         За матеріалами Волинської митниці ДФС