Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Волинський бізнес спрямував до Зведеного бюджету майже вдвічі більше податку на прибуток

21.03.2018

За підсумками січня-лютого 2018 року волинські суб’єкти господарювання сплатили до Зведеного бюджету 66,1 мільйона гривень податку на прибуток. Це на 92,8 відсотка більше проти аналогічного періоду торік.

Такий ріст – свідчення позитивних економічних тенденцій в регіоні та країні і результат  ефективної роботи фахівців ДФС в адмініструванні податків і зборів, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

«Розуміючи, що в нинішніх економічних умовах складно провадити прибуткову бізнес-діяльність, ми щиро дякуємо тим наших підприємствам, які   чесно декларують прибутки, відповідно – нараховують і сплачують податок на прибуток. Така відповідальна позиція бізнесу заслуговує на повагу, оскільки своєчасно сплачені податки – це кошти, які спрямовуються на вирішення актуальних питань соціально-економічного розвитку», - зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що фахівці ДФС застосовують лише результативні методи адміністрування податкових платежів та детінізації економіки, а також дбають про якість сервісного обслуговування платників.

Довідково: на Волині здійснюють діяльність 5301 платник податку на прибуток.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області