Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Доходи, з яких не сплачено податки, обов’язково декларуються, - ГУ ДФС у Волинській області

13.03.2018

Громадяни, котрі у 2017 році отримали доходи, з яких не сплачено ПДФО та військовий збір, повинні звернутися до державної податкової інспекції за місцем реєстрації та подати річну податкову декларацію.

На цьому в ефірі програми «Тема дня» регіонального суспільного мовника наголосила заступник начальника відділу організації роботи ГУ ДФС у Волинській області Олена Нікотіна.

Посадовець підкреслила, що виконати свій конституційний обов’язок повинні громадяни, які у минулому році отримали доходи від продажу майна, іноземні доходи, доходи від здачі в оренду нерухомості чи транспортних засобів, а також доходи від продажу сільськогосподарської продукції чи надання послуг власною технікою  в період сезонних польових робіт.

«У кожному з Центрів обслуговування платників є спеціальні пункти, у яких можна безкоштовно отримати нову форму податкової декларації про майновий стан і доходи. Фахівці ЦОП допоможуть правильно заповнити цей важливий документ та визначити до сплати передбачену законом суму податкового зобов’язання. Зверну Вашу увагу, що сплачені громадянами-- декларантами суми ПДФО та військового збору, надійдуть як до держбюджету, так до бюджетів громад», - наголосила Олена Нікотіна.

Як свідчить аналітика, протягом січня-лютого 2018 року доходи за минулий рік задекларували майже 1600 волинян. Загальна сума задекларованого доходу перевищує сто мільйонів гривень.

В ГУ ДФС у Волинській області нагадують, що  візит до податкової інспекції з тим, щоб виконати конституційний обов’язок – подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, варто спланувати до 1 травня 2018 року.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області