Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Темпи росту податкових надходжень на Волині у січні значно перевищують середні по країні, - ГУ ДФС у Волинській області

12.02.2018

Темпи росту податкових надходжень у січні 2018 року на території Волинської області суттєво перевищують середні показники в Україні.

Зокрема, протягом першого місяця нового фінансового року в області зібрано на 26 відсотків більше податків проти січня 2017 року. Про це учасників щотижневої наради при голові Волинської ОДА поінформував в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

«У січні цього року до бюджетів усіх рівнів на території області зібрано більше 507 мільйонів гривень платежів. Це на 105 мільйонів гривень більше січня минулого року. Таким чином, темпи росту надходжень в області значно перевищують середні в країні, які без врахування митних платежів складають близько 2,5 відсотка», - наголосив Віталій Чуй.

В.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області підкреслив, що Волинь належить до семи областей, де у січні виконано індикативні показники з мобілізації надходжень до держбюджету.

«Збір до загального фонду держбюджету на Волині склав 232 мільйони гривень, що дозволило забезпечити виконання доведеного для області індикативного показника на рівні 105,8 відсотка, з перевиконанням на 12,8 мільйона гривень», - підсумував Віталій Чуй.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області