Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

На Волині у січні мобілізовано рекордну суму податку на додану вартість

09.02.2018

У січні 2018 року на Волині до держбюджету зібрано 130,3 мільйона гривень податку на додану вартість, - інформує управління моніторингу та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

«Проти січня 2017 року у перший місяць нового фінансового року в області мобілізовано на 5.4 відсотка більше цього бюджетоутворюючого податку. Водночас, така сума зібраного ПДВ - рекордна, оскільки навіть на тлі зростання цін у минулі роки не було показника сплати ПДВ на рівні 130 мільйонів», - зазначив в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Серед чинників рекордного збору ПДВ – запровадження системи електронного адміністрування цього податку, виняткова увага волинських фіскалів до потенційних ризиків несплати та загалом підвищення ефективності адміністрування податкових платежів, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

«Варто відзначити, що  електронний формат спілкування платників з представниками ДФС, зокрема подання звітності, та моніторинг в автоматичному режимі господарських операцій, демонструє очевидно позитивний результат. Ріст сплати ПДВ – найкраще цьому підтвердження», - підкреслив Віталій Чуй.

Виконувач обов’язків начальника ГУ ДФС у Волинській області  запевнив, що саме запровадження сучасних моделей роботи з платниками податків, зокрема застосування сучасних інформаційних систем в процесі адміністрування і аналізу звітності, що виключає суб’єктивний фактор,  однозначно сприяє наповненню бюджету.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області