Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

На Волині надходження військового збору зросли на 29,9 відсотка

29.01.2018

У 2017 році на Волині до держбюджету перераховано 208,6 мільйона гривень військового збору. Це на 29,9 відсотка більше проти показників 2016 року.

Найбільші суми військового збору сплачено з доходів фізичних осіб  м. Луцька - 83,1 мільйона гривень, Луцького району - 14,1 мільйона гривень, м. Ковель - 12,5 мільйона гривень, м. Володимира-Волинського - 11,4 мільйона гривень, м. Нововолинська - понад 11 мільйонів гривень, та Ківерцівського району - 10,4 мільйона гривень. 

Оскільки внесок волинян на підтримку національної армії торік зріс майже на третину, в ГУ ДФС у Волинській області відзначають високий рівень податкової культури волинських суб’єктів господарювання, котрі у своїй переважній більшості дотримуються гарантій в оплаті праці, розуміючи важливість нарахування і сплати передбачених законом податкових платежів.

«Сплачені кожним із нас податки – це кошти, що спрямовуються державою на фінансування найважливіших соціально-економічних питань. У випадку з військовим збором, кожен волинянин, котрий отримує легальну зарплату чи інші доходи, що підлягають оподаткуванню, фактично щомісяця інвестує в оборону, захист та незалежність країни, тобто у безпеку свого народу, близьких та рідних», - зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області