Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Центрах обслуговування платників Волині перші декларанти звітуються про отримані у 2017 році доходи

12.01.2018

Волиняни, котрі у минулому році отримали доходи, з яких не сплачено податки, вже активно цікавляться особливостями заповнення податкової декларації, та звітуються про отримані торік доходи.

У всіх Центрах обслуговування платників, що діють при державних податкових інспекціях та їх відділеннях у кожному місті та райцентрах Волині, створено належні умови для заповнення та подання податкової декларації, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області. 

Відтак, 17 волинян вже скористалися можливістю заповнити і подати податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2017 рік.

Перші громадяни-декларанти звернулися до податкових інспекцій за місцем своєї реєстрації, як це передбачає закон, та прозвітувалися про отримані минулого року доходи у вигляді спадщини, оренди та продажу майна тощо.

Така відповідальна позиція заслуговує на повагу, оскільки сплачені з отриманих доходів податок на доходи фізичних осіб та військовий збір доповнять  держбюджет та бюджети місцевих громад. Отож, волинянам, котрі у 2017 році отримали доходи, з яких не сплачено податки, варто обов’язково спланувати візит до податкової інспекції до 1 травня 2018 року з тим, щоб виконати конституційний обов’язок – подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

До речі, цього року така декларація подається за оновленою формою, яку можна отримати у фахівців Центрів обслуговування платників. 

Звертаємо увагу, що до доходів, які згідно законодавчих вимог підлягають обов’язковому декларуванню, належать:

- доходи , з яких при нарахуванні або виплаті ПДФО не утримувався;

- доходи від особи, яка не є податковим агентом (в тому числі від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції фізичним особам, тощо);

- спадок  від осіб, які не є членами сім’ї першого та другого ступеня споріднення та подарунки від осіб, які не є членами сім’ї першого ступеня споріднення;

- доходи від продажу інвестиційних активів;

- іноземні доходи.

З графіком роботи територіальних органів ДФС та Центрів обслуговування платників можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДФС у Волинській області за адресою vl.sfs.gov.ua.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області