Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Щодо ситуації у міжнародних пунктах пропуску для автомобільного сполучення в межах Волинської області

10.01.2018

Відповідно до Закону України № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» з 1 січня 2018 року набули чинності окремі зміни  щодо порядку оподаткування ПДВ товарів, які ввозяться на територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі.

Закон обов’язковий до виконання на всій митній території України.

В цілому, крім окремих ситуацій, митні пости в зоні діяльності Волинської митниці ДФС працюють у штатному режимі. 

Разом з тим, 10 січня 2018 року кілька десятків громадян безупинним використанням пішохідного переходу частково обмежили рух трасою М-07, що веде до міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Ягодин».

Волинська митниця ДФС, вважаючи обгрунтованим незадоволення часників ЗЕД, подорожуючих та перевізників, яким створено штучні перешкоди для перетину державного кордону, просить їх  з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

У випадку гострої нестачі часу рекомендуємо скористатись іншими міжнародними пунктами пропуску у межах Волинської області, які працюють у звичному режимі.

 Волинська митниця ДФС