Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук: Місцеві громади залучили майже 2,8 мільярда гривень податкових платежів

06.12.2017

До місцевих бюджетів Волині у січні-листопаді 2017 року надійшло   2797,4 мільйона гривень податкових платежів. Це майже на 27,9 відсотка більше надходжень аналогічного періоду 2016 року.

«Цей позитивний результат досягнуто завдяки скоординованим зусиллям фахівців ДФС та представників місцевої влади, насамперед, у напрямку легалізації трудових відносин та підприємницької діяльності. Отож, максимум уваги до ринку праці, а також впорядкування земельних відносин – це ті пріоритети, що мали і матимуть свій вагомий вплив на стан наповнення місцевих бюджетів», - наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук. 

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що стан надходжень до бюджетів громад переконує у стабільному та прогнозованому їх наповненню  і в наступному фінансовому році.

«Отож, вже сьогодні лідери місцевого самоврядування можуть планувати майбутні надходження з врахуванням показників нинішнього року. Однак, лише за пильної уваги до ситуації на ринку праці та за умови створення комфортних умов для діяльності бізнесу, можна сподіватися на очікуваний успіх», - підсумувала Світлана Савчук.

Зазначимо, що у загальній сумі надходжень - сплачені до обласного бюджету 15,8 млн. грн. податку на прибуток великими платниками, які перебувають на обліку у Луцькому відділенні Львівської СДПІ.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області