Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

В рамках операції «Акциз-2017» в обласному центрі Волині припинено незаконне виробництво сурогатної горілки

20.11.2017

В ході проведення операції «Акциз-2017» співробітниками податкової міліції Волині спільно з прокуратурою області припинено діяльність нелегального виробництва горілчаного сурогату в м. Луцьку. Незаконний цех для виготовлення фальсифікату лучанин облаштував в гаражному приміщенні, - інформує оперативне управління ГУ ДФС у Волинській області.

Весь цикл незаконного виробництва, що здійснювалося у вкрай неприйнятних санітарних умовах, співробітники оперативного та слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Волинській області  документально зафіксували в ході проведення огляду гаражного приміщення. Більш того, під час огляду правоохоронці застали на «гарячому» організатора незаконного виробництва оковитої.

В результаті проведення заходів вилучено 100 літрів спирту, 40 літрів готової  горілчаної продукції, марки акцизного податку з очевидними ознаками підробки, порожні скляні пляшки з наклейками відомих виробників, корки, пластикову тару, шланги, лійки спиртометри, що використовувались в ході здійснення протиправної діяльності.

На даний час вирішується питання про призначення  судових експертиз.

 

За матеріалами оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області