Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Волинські митники завдяки співпраці з європейськими колегами притягують до відповідальності нечесних підприємців

06.11.2017

Окремі посадові особи підприємств чи громадяни для зменшення розміру зобов’язань щодо сплати митних платежів під час імпорту товару з країн Євросоюзу вказують у митній декларації неправдиві відомості, які необхідні для визначення його митної вартості.

Для прикладу, громадянин М., оформляючи на підприємство вантажний автомобіль OPEL, занизив його вартість на 52 тисячі гривень, чим хотів зекономити 16 тис грн митних платежів. Під час ввезення вантажівки з Литви луцьке підприємство А. хотіло зекономити на сплаті митних платежів 19 085 грн. На 22 тисячі гривень занизив вартість договору купівлі – продажу транспортного засобу директор підприємства Л. У змові з митним брокером занизила митну вартість вантажного автомобіля NISSAN керівник рівненського підприємства Б., що призвело до зменшення податкових зобов’язань по сплаті митних платежів на суму 17 952 грн. Громадянин Ш., який імпортував легковий автомобіль FORD, надав документи про ціну товару на 600 євро, хоча рахунок-фактура за експортною декларацією на це авто насправді вказує ціну у 1300 євро.

Волинська митниця ДФС попереджає суб’єктів ЗЕД, що справжня вартість товару, крім  методів коригування, виявляється завдяки обміну інформацією з митними органами іноземних держав. В описаних вище випадках інформація містилась у зверненнях митних органів Литовської Республіки про надання адміністративної допомоги у підтвердженні фактів ввезення на митну територію України та митного оформлення транспортних засобів.

 За дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати в повному обсязі митних платежів, порушників притягнуть до відповідальності відповідно до ст. 485 Митного Кодексу України. Це означає трикратний штраф від несплаченої суми митного платежу.

 

Волинська митниця ДФС