Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Віктор Кривіцький проінспектував хід капітального ремонту будівлі відділу митного оформлення в Заболотті і залишився задоволеним плануванням та якістю робіт

12.10.2017

У кошторисних призначеннях Волинської митниці ДФС було передбачено виконання робіт з капітального ремонту будівлі виробничо-господарського призначення в смт Заболоття. Там розташований відділ митного оформлення №2, який здійснює митний контроль та митне оформлення у міжнародному залізничному пункті пропуску Заболоття –Хотислав (Білорусь).

Начальник Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький проінспектував хід капітального ремонту, який передбачає заміну покрівлі та стелі будинку, кошторисною вартістю 247 тисяч гривень.

Своїми враженнями керівник поділився у мережі Фейсбук: «Якістю уже зробленого задоволений. Встигли швидко зняти старий дірявий шифер, новий дах облаштовано «на совість» і вписується у вуличний краєвид. Тепер найрясніші дощі не страшні. Це – міцна надбудова і правильна розстановка задач. Погоджуюсь, що мережі, стіни і підлога столітнього будинку теж потребують капітального ремонту, але в умовах обмеженого фінансування головне – надійний дах – уже зроблено».

Начальник відділу Степан Слобода відзначив, що ця капітальна інвестиція стала першою за роки незалежності України, вкладеною в підтримання в належному стані виробничої бази митників у пункті пропуску «Заболоття».

 

Волинська митниця ДФС