Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У серпні 212 платників податків Волині стали клієнтами АЦСК ДФС

21.09.2017

В серпні 2017 року 212 волинян звернулися до підрозділів Акредитованого центру сертифікації ключів ДФС України в області з тим, щоб отримати посилений сертифікат електронного цифрового підпису.

Враховуючи активний перехід органів влади на електронний документообіг та прихильність бізнесу до використання сучасних інформаційних технологій, підрозділи АЦСК ДФС України фіксують стабільний інтерес платників податків до цього сервісу, - констатують в ГУ ДФС в області.

 «Сертифікати ключа електронного цифрового підпису, котрі безкоштовно пропонують в ДФС, мають належний рівень захисту. Отож, декларанти можуть покластися на якість цифрових ключів від ДФС», - зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.  

Як запевнила керівник волинських фіскалів, уже впродовж кількох років поспіль платники податків переконуються у перевагах подання звітності до контролюючих органів за допомогою електронних цифрових підписів.

«В ДФС України подбали про те, щоб платники податків мали можливість отримати послугу з видачі посиленого ключа електронного цифрового підпису безкоштовно. Виданий нами сертифікат дає право звітуватися не лише до податкової, а й до органів державної статистики і Пенсійного фонду України», - підкреслила начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Довідково: з початку року на Волині в підрозділи АЦСК ДФС України за сертифікатами електронного цифрового підпису звернулося  4096 громадян.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області