Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Ягодині застосували Систему попереднього повідомлення про виникнення надзвичайних ситуацій ІІІ рівня

13.09.2017

11-12 вересня на митному посту Ягодин склалась критична ситуація щодо пропуску за межі України вантажних транспортних засобів, яка виникла через  проблеми з оформленням товарів польською стороною.

Станом на ранок 12 вересня на під’їзному шляху до пункту пропуску «Ягодин» у черзі на виїзд з України перебувало 280 вантажних транспортних засобів, час очікування яких становив близько 14 годин. За період з 09 до 11 години польською стороною було прийнято лише 27 вантажівок.

Для забезпечення ритмічності пропускних операцій, попередження виникнення надзвичайної ситуації було застосовано Систему попереднього повідомлення про виникнення надзвичайних ситуацій на українсько-польському кордоні І, ІІ та ІІІ рівня.

Після застосування ІІІ рівня пропуск вантажних транспортних засобів почав налагоджуватися, хоча в обідню пору 13 вересня черга вантажівок на виїзд з України все ще складала 190 одиниць.

На м/п Ягодин здійснюються всі можливі заходи щодо оптимізації часу проведення митних процедур (перерозподіл особового складу за робочими місцями, залучення додаткової кількості посадових осіб до здійснення митного оформлення на ділянці «виїзд з України» тощо).

Волинська митниця ДФС дякує водіям транспортних засобів за розуміння і вживає усіх можливих заходів для врегулювання ситуації, визначених Меморандумом про запровадження Системи попереднього повідомлення про виникнення надзвичайних ситуацій на українсько-польському кордоні, за якою шляхом попередніх домовленостей налагоджується ритмічність руху.

 

 Волинська митниця ДФС