Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

За 8 місяців 2017 року з доходів волинян до держбюджету сплачено 128,1 мільйона гривень військового збору

13.09.2017

За підсумками 8 місяців 2017 року з легальних доходів волинян до держбюджету спрямовано 128,1 мільйона гривень військового збору. Це на понад 20,5 відсотків більше проти відповідного періоду 2016 року.

«Позитивна динаміка зі сплати військового збору за підсумками 8 місяців 2017 року характерна для всіх районів Волині. Насамперед, це вказує на відповідальне ставлення працедавців, котрі розуміючи важливість легальної оплати праці, своєчасно та в повному обсязі перераховують суми військового збору в бюджет», - зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як наголосила керівник волинських фіскалів, кожен працюючий повинен розуміти, що саме його легальна зарплата – це не лише гарантований державою соціальний захист, а й така важлива в нинішніх реаліях допомога українській армії. 

В ГУ ДФС у Волинській області нагадують, що сплата військового збору обов’язкова у тому випадку, якщо виникає податкове зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб. Цей момент повинні врахувати працедавці та інші податкові агенти, яких закон зобов’язує нарахувати і сплачувати ці податкові платежі.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області