Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

На Волині до бюджетів сплачено майже 3,6 мільярда гривень податкових платежів

08.09.2017

До бюджетів усіх рівнів на Волині протягом січня-серпня 2017 року мобілізовано 3 мільярди 562 мільйони гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС.

Таким чином, волинські платники податків спрямували до бюджетів на чверть більше податкових платежів  проти аналогічного періоду торік.

«Майже 710 мільйонів гривень додаткових надходжень до бюджетів усіх рівнів, - це кращі можливості для фінансування державою та органами місцевого самоврядування соціально-економічних програм, заходів безпеки, освіти, медицини тощо. Це означає, що кошти, які бюджети отримали від сумлінних платників, є надійним підґрунтям для стабільності і розвитку держави», - зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що виконуючи функції  адміністрування податків та контролю за повнотою і своєчасністю їх сплати, фахівці ДФС максимально працюють над удосконаленням усіх процесів в обслуговуванні представників підприємництва та громадян ,орієнтуючись на сучасні інформаційні технології.

«Завдяки впровадження сучасних електронних сервісів процес виконання податкових зобов’язань господарюючими суб’єктами став  простішим, більш зручним та менш витратним в часі. Водночас,  фахівці ДФС отримали можливість більш глибокого та повного аналізу господарської діяльності платників з тим, щоб своєчасно реагувати на можливі ризики та використання схем мінімізації, тим самим створюючи рівні конкурентні умови для сумлінного бізнесу», - наголосила Світлана Савчук.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області