Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

На території Володимир-Волинського району викрито підприємців – порушників у сфері реалізації алкогольної продукції

12.08.2017

За допущені порушення у сфері реалізації алкогольної продукції двоє  бізнесменів, котрі здійснюють діяльність на території Володимир - Волинського району, сплатять понад 600 тисяч гривень штрафних санкцій, - інформує ГУ ДФС у Волинській області. Обидва підприємці здійснювали діяльність з реалізації горілчаного товару, не дотримуючись норм низки законодавчих актів.  

Один із підприємців – порушників пропонував невибагливим місцевим споживачам горілчаної продукції розведений спирт та здійснював діяльність на ринку реалізації підакцизної продукції без дозвільних документів.

Окрім цього, волинські фіскали встановили в ході фактичних перевірок, що цей бізнесмен та ще один з місцевих суб’єктів господарювання в сільських магазинах   реалізують алкогольні напої за заниженими роздрібними цінами, не проводять операції через РРО, не видають фіскальні чеки, не оприбутковують отриману готівку, відповідно не відображають здійснені операції в Книзі обліку розрахункових операцій. Окрім того, горілчану продукцію на розлив тут реалізували у торгівельних закладах, які не отримали статус підприємства ресторанного господарства.

За підприємницьку ініціативу з реалізації алкогольної продукції без ліцензії, з фальшивими акцизними марками та в зв’язку з низкою порушень вимог до діяльності з реалізації підакцизної продукції до одного з підприємців застосовано 600 тисяч гривень штрафних санкцій. Товар сумнівного походження та якості –  спирт, вилучено. Іншому підприємцю – порушнику нараховано 16800 гривень штрафу.

В Головному управлінні ДФС у Волинській області звертають увагу, що вищеописана підприємницька діяльність суперечить ЗУ Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів". А відповідно до норм закону, зокрема ст. 164-5 КУпАП, зберігання або транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного збору встановленого зразка та провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, без дозвільних документів, кваліфікуються як адміністративні правопорушення,  за які теж передбачено накладення штрафу.

Протягом останніх тижнів спеціально робоча група з числа фахівців ГУ ДФС у Волинській області, досліджує дотримання законодавчих норм у сфері реалізації підакцизної продукції на території волинського прикордоння. На потенційні порушення у цьому регіоні неодноразово звертали увагу представники громадськості та мас-медіа.

Відтак, волинські фіскали забезпечують належний моніторинг ситуації на ринку підакцизу та, у разі виявлення порушень, вживають передбачений чинним законодавством комплекс заходів. – наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

Протягом останніх тижнів волинські фіскали провели більше двадцяти фактичних перевірок у м. Устилуг, м. Володимир-Волинський та на території району. Загальна сума штрафних санкцій, застосована до місцевих підприємців, перевищує 750 тисяч гривень. Товар, що містив марки акцизного податку невстановленого зразка, -  вилучено.

Отож, якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, просимо зателефонувати за номерами телефонів у м. Луцьк (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДФС у Волинській області), або (0332) 724414 (управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області