Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

На Волині заготівельники лісової продукції сплатили до бюджету майже 800 тисяч гривень ПДФО

11.08.2017

Станом на 1 серпня 2017 року представники підприємництва, котрі здійснюють заготівлю дикорослої продукції на Волині, перерахували до бюджету 787 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та 65 тисяч гривень  військового збору.

Окрім того, місцеві громади вже отримали в своє розпорядження понад 900 тисяч гривень рентної плати за спецвикористання  лісової продукції.

 Такий фінансовий результат, враховуючи пізній початок сезону заготівлі та метеоумови, - очікуваний, незважаючи на значно менші показники надходжень від заготівлі проти аналогічного періоду торік.

 «Щоб залучити до бюджету додаткові надходження від заготівлі дарів лісу волинські фіскали у складі спеціальних робочих груп обстежили 363 пункти прийому дикорослої продукції в ході 64 рейдів. Під час цієї роботи встановлено 8 випадків порушень обліку заготовлених лісових ресурсів. Тому фахівці ДФС спільно з представниками комісій, що працюють при органах виконавчої влади, переконували представників заготівельного бізнесу працювати у правовому полі», - зазначає в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

 Як запевнив посадовець, моніторинг ситуації на ринку заготівлі фахівці ДФС здійснюють постійно та вживають заходів для попередження порушень в межах компетенції.

 «При потребі, ми надаємо необхідну консультаційну допомогу, однак просимо мешканців громад, де триває заготівля  лікарських рослин та грибів, теж бути уважними і пам’ятати, що саме легальна діяльність заготівельників зі сплатою всіх передбачених законом податків гарантує додаткові надходження в бюджети їх громад», - наголосив Віталій Чуй.

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області