Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Волинська митниця ДФС забезпечить належну роботу посадових осіб для безперешкодного пропуску громадян під час проведення Європейських Днів Добросусідства

08.08.2017

Європейські Дні Добросусідства в Адамчуках-Збережжі мають відбутися на високому організаційному рівні. Про це домовилися в ході робочої наради між митними  та прикордонними службами сусідніх держав, що відбулась на МАПП Ягодин 8 серпня. Обговорили питання взаємодії між чотирма службами: хронологію, логістику та інші організаційні моменти проведення заходу.

  Програма цьогорічних Європейських Днів Добросусідства в селищі Адамчуки Шацького району охоплює період з 11 по 15 серпня, включає  спортивні та культурні заходи.  Очікується, що захід сприятиме посиленню міжнародної співпраці з Польщею, створенню нових проектів, обміну досвідом. Учасники наради констатували, що у Шацькому районі у 2015 році скористались можливістю перетнути кордон 25 тисяч громадян, у 2016 році – 50 тисяч. Відтак,  цьогоріч прогнозується ще більше учасників свята.

 Волинська митниця ДФС  забезпечить належну роботу посадових осіб для безперешкодного пропуску громадян під час проведення Європейських Днів Добросусідства.

Волинська митниця ДФС