Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Волинська митниця ДФС забезпечить належну роботу посадових осіб для безперешкодного пропуску громадян під час проведення Європейських Днів Добросусідства

08.08.2017

Європейські Дні Добросусідства в Адамчуках-Збережжі мають відбутися на високому організаційному рівні. Про це домовилися в ході робочої наради між митними  та прикордонними службами сусідніх держав, що відбулась на МАПП Ягодин 8 серпня. Обговорили питання взаємодії між чотирма службами: хронологію, логістику та інші організаційні моменти проведення заходу.

  Програма цьогорічних Європейських Днів Добросусідства в селищі Адамчуки Шацького району охоплює період з 11 по 15 серпня, включає  спортивні та культурні заходи.  Очікується, що захід сприятиме посиленню міжнародної співпраці з Польщею, створенню нових проектів, обміну досвідом. Учасники наради констатували, що у Шацькому районі у 2015 році скористались можливістю перетнути кордон 25 тисяч громадян, у 2016 році – 50 тисяч. Відтак,  цьогоріч прогнозується ще більше учасників свята.

 Волинська митниця ДФС  забезпечить належну роботу посадових осіб для безперешкодного пропуску громадян під час проведення Європейських Днів Добросусідства.

Волинська митниця ДФС