Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

В ході операції "Акциз-2017" на Волині оперативники ДФС припинили діяльність незаконної заправки скрапленого газу

16.06.2017

Незаконний бізнес з реалізації скрапленого газу  в смт. Маневичі викрили співробітники оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області, в рамках проведення операції "Акциз-2017".

Зокрема, в ході проведення перевірочних заходів в рамках адміністративного провадження виявлено та припинено діяльність незаконної газової автозаправочної станції.

Співробітники податкової міліції достеменно встановили, що житель смт. Маневичі організував незаконну  діяльність із реалізації скрапленого газу кінцевим споживачам. Однак, жодних документів дозвільного характеру на таку діяльність не мав. Такі дії мають ознаки адміністративного правопорушення,  передбаченого ст. 164 кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку провадження господарської діяльності), а санкція статті передбачає відповідальність у вигляді накладення штрафу в розмірі від 1000 до 2000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини та грошей, одержаних внаслідок вчинення вказаного правопорушення.

Враховуючи вищевикладене, газове обладнання (модуль ГАЗС) орієнтовною вартістю 150 тис. грн. та скраплений газ в кількості 6000 літрів орієнтовною вартістю 80 тис. грн. вилучено з незаконного обігу до розгляду матеріалів адміністративного правопорушення в суді.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області