Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

В ході операції «Акциз-2017» на одному з ринків м. Луцька вилучено елітний алкоголь іноземного виробництва без марок акцизного податку

16.06.2017

На одному з ринків обласного центру Волині вилучено 175 літрів  лікеро-горілчаної продукції відомих іноземних брендів без марок акцизного податку встановленого зразка, - інформує оперативне управління ГУ ДФС у Волинській області.

В рамках операцій "Акциз-2017" та «Рубіж-2017» співробітники оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області спільно з працівниками прокуратури Волинської області провели огляди двох торгових павільйонів, у яких здійснює діяльність підприємець - фізична особа.

Як з’ясувалося в ході оглядів, що відбувалися на підставі ухвали Луцького міськрайонного суду, у незаконному обігу перебуває значна партія лікеро-горілчаної продукції без марок акцизного податку. Тобто, фактично підприємець здійснює незаконну реалізацію підакцизної продукції

Вилучені підакцизні товари вартістю 85 тисяч гривень передано на відповідальне зберігання.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області