Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Оподаткування нерухомості додало місцевим бюджетам Волині 13,6 мільйона гривень

16.06.2017

Протягом п’яти місяців 2017 року на Волині до місцевих бюджетів сплачено 13,6 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 48,7 відсотка більше проти аналогічного періоду торік.

Наразі в отриманих громадами надходженнях - переважно сплачений податок на нерухомість, що самостійно декларується і перераховується щокварталу юридичними особами.

Разом з тим, усі громадяни – власники «зайвих» квадратних метрів, до 1 липня 2017 року отримають повідомлення – рішення від органів ДФС про нараховану їм суму податку на нерухоме майно. Від моменту отримання такого документа закон зобов’язує протягом шістдесяти днів сплатити нараховану суму податку до бюджету, - звертають увагу в ГУ ДФС у Волинській області.

«Європейська практика свідчить, що саме оподаткування нерухомості найбільш заможних – це не лише додаткове, а й подекуди найбільш вагоме джерело надходжень до бюджетів громад. Запроваджуючи податок на майно в Україні, держава прагнула надати місцевим органам влади необхідний для вирішення соціально-економічних питань фінансовий ресурс, роль якого в структурі доходів місцевих бюджетів із року в рік лише зростатиме», - зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.   

Громадяни, які володіють нерухомістю, що підлягає оподаткуванню,  мають кілька днів для того, щоб провести звірку з органами ДФС  за місцем своєї податкової адреси щодо відображення у базах даних інформації про належне їм майно. Щоб внести зміни до наявної в ДФС інформації власники нерухомості при собі обов’язково повинні мати документ, що посвідчує особу та правовстановлюючі документи на майно, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області