Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

До місцевих бюджетів на Волині надійшло майже 63 мільйони гривень роздрібного акцизу

14.06.2017

Протягом п’яти місяців 2017 року на Волині до бюджетів громад сплачено 62,9 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

Враховуючи зміни бази оподаткування роздрібним акцизом надходження цього року хоч і менші, як торік, однак повністю відповідають очікуваним, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

Варто врахувати, що для компенсації втрат місцевих бюджетів збільшено акцизи з виробленого в Україні  та ввезеного пального. Із зібраної суми акцизу 13,44 відсотка зараховуються до місцевих бюджетів відповідно до визначеного КМУ постановою від 08.02.2017 №96 порядку, введеного в дію у березні поточного року.

Щоб запобігти порушенням на ринку реалізації підакцизної продукції фахівці ДФС постійно здійснюють моніторинг цін та дотримання вимог закону суб’єктами підприємництва, котрі реалізують горілчану і тютюнову продукцію.  

Аналітика свідчить, що в ході кожної перевірки фіскали встановлюють певні порушення. Зокрема, протягом п’яти місяців 2017 року органи ДФС в області провели 87 фактичних перевірок представників бізнесу, що реалізує підакцизну продукцію. Як результат, встановлено 115 порушень.

«На жаль, представники бізнесу на Волині допускають факти продажу алкогольних напоїв за цінами, нижчими від мінімальних встановлених цін, а то й взагалі здійснюють діяльність з реалізації підакцизної продукції без наявності ліцензії. Таких фактів наші фахівці зафіксували 48 та 28 відповідно. Тому ми просимо громадян не бути байдужими до спроб бізнесу реалізувати підакцизну продукцію, не сплачуючи визначені законом платежі», - зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.  

Як підкреслила керівник волинських фіскалів, відповідальна громадянська позиція споживачів підакцизної продукції можу суттєво збільшити надходження роздрібного акцизу в бюджет. Отримавши інформацію про можливі порушення, фахівці ДФС негайно вживатимуть комплекс заходів з тим, щоб запобігти зловживанням на ринку реалізації підакцизної продукції та припинятимуть незаконну реалізацію алкоголю і тютюну.

Отож, якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, просимо зателефонувати за номерами телефонів у м. Луцьк (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДФС у Волинській області), або (0332) 724414 (управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області