Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Завдяки перевиконанню збору митних платежів на ремонт доріг спрямовано майже 322 мільйони гривень, - Волинська митниця ДФС

13.06.2017

За підсумками січня-травня 2017 року завдяки перевиконанню індикативних показників із мобілізації митних платежів до держбюджету Волинська митниця ДФС спрямувала на ремонт доріг 321,6 мільйона гривень. Про це повідомив заступник начальника Волинської митниці ДФС Василь Герман на щотижневій апаратній нараді у Волинській ОДА.

«Зокрема, у травні Волинська митниця ДФС перерахувала до державного бюджету 621,6 мільйона гривень митних платежів. Перевиконання доведених показників за травень становить 196,8 мільйона гривень.. А загалом з початку року волинські митники забезпечили перевиконання індикативів в сумі  694,1 мільйона гривень», - наголосив Василь Миколайович.

Як підкреслив посадовець, волинські митники докладають максимум зусиль для того, щоб «дорожній експеримент» на Волині мав належне фінансове забезпечення.

Загалом з початку року Волинська митниця ДФС забезпечила понад 2,8 мільярда гривень збору митних платежів до державної скарбниці, або на 46,6 відсотка більше проти минулорічного показника. 

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області