Територіальні органи ДФС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Для подорожуючих в ЄС в умовах безвізу волинські митники створили консультаційні пункти

12.06.2017

Щоб громадяни мали можливість отримати максимум інформації  про особливості подорожей в умовах безвізу в пунктах пропуску «Ягодин» та  «Устилуг» Волинської митниці ДФС працюють спеціальні консультаційні пункти.

Відтак, кожен, хто перетинає митний кордон, має можливість отримати індивідуальну консультацію від фахівців митної справи щодо особливостей   подорожі до країн ЄС в умовах безвізового режиму.

Окрім усних рекомендацій, у пунктах пропуску Волинської митниці ДФС громадянам пропонують спеціальну друковану продукцію – тематичні флаєри, а з алгоритмом дій при перетині державного кордону в умовах безвізу подорожуючих знайомить тематична друкована продукція – пам’ятки та брошури.

Як повідомили у Волинській митниці ДФС, протягом першої доби 11 червня 2017 року, відколи в Україні діє безвізовий режим,  в зоні діяльності Волинської митниці ДФС 383 з 2989 громадян скористалися перевагами перетину кордону без пред’явлення віз.

Ця кількість подорожуючих громадян незначно перевищує середній показник бажаючих пройти митні формальності в зоні обслуговування Волинської митниці ДФС протягом доби у травні 2016 року.

Як запевнили у Волинській митниці ДФС, навіть за значного збільшення кількості бажаючих пройти митні формальності, фахівці митної справи забезпечать належне консультування та обслуговування громадян.

 

Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області